ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Дата: 15.01.2024 13:20

Громадські слухання з метою громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання Нігинського закладу дошкільної освіти «Білочка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області до  Нігинської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Нігинську гімназію.

16.01.2024 р. о 10.00 год. за адресою: вул.. Шкільна,1, с.Нігин, Кам’янець-Подільський р-н, Хмельницька обл. будуть проходити громадські слухання з питання проведення громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання Нігинського закладу дошкільної освіти «Білочка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області до  Нігинської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Нігинську гімназію.

Право голосу на місцевих громадських слуханнях мають усі повнолітні особи, які постійно проживають на території населених пунктів де проводяться громадські слухання, крім осіб, які визнані недієздатними за рішенням суду. Також у громадських слуханнях мають право брати участь повнолітні особи з інших населених пунктів діти яких навчаються у закладах освіти с. Нігин.