Новини освіти та культури

День села Малозалісся

Село моє ти найкраще. Закутане осінніми туманами, засипане білими снігами взимку, занурене в зелені сади навесні чи в золотому серпанку літа – коли колоситься пшеничний лан, завжди ти гарне. Припаду до грудей твоїх коли не стане сили або нездужаю, скроплю уста свої водою твоєю джерельною коли спрага долатиме. Уклін доземний тобі моє рідне!

09:36:01 19.06.2019

Мій татусь найкращий у світі

Наш славний і рідний, найкращий у світі З тобою нам завжди затишно і світло  Ти гарний господар і батько чудовий  Даруємо турботу та море любові. (Слобідка-Гуменецька, Абрикосівка, Великозалісся, Вербка, Голосків, Пудлівці)

11:14:11 16.06.2019

День медичного працівника

День медичного працівника –  Це, справді, свято всенародне.  На честь людей, в чиїх руках  Священне діло, благородне.

10:43:37 16.06.2019

Свято села Гуменці (+відео)

Тихо стеляться квіти, оживає верба  І шепочуть нам віти, то моя сторона  То село моє рідне  І батьківський поріг  Знов барвінком заквітне  Стежка з далеких доріг.

17:51:11 08.06.2019

День захисту дітей - 2019 (частина 1)

/с.Гуменці (+відео), с.Абрикосівка, с.Слобідка-Гуменецька/  Сьогодні день дитинства – гарне свято  І мирне сонечко згори нам шле привіт.  Пісень і радості, та щастя так багато…  Цей гарний день святкує цілий світ…

17:56:32 31.05.2019