Село моє – душі криниця (свято с.Великозалісся)

Дата: 05.09.2019 09:28

Яскравим українським колоритом,
Мов вишите, пишається село,
Простенько вбране чебрецевим квітом,
З якого сонце до небес зійшло.

Не охопити до кінця й не спити
Душею той сільський медовий квіт,
І колоситься золотаве жито,
Вдивляючись волошками у світ.

Зігріте праслов’янською любов’ю
Моє село від пращурів-дідів,
Благословенна працею людською
І Божим духом із покон віків.

У святковому залі сільського будинку культури с. Великозалісся зібрались жителі села, гості, друзі, щоб відзначити свято села. З вітальним словом до жителів села звернулись: голова Гуменецької сільської ради Інна Григорівна Абдулкадирова; староста сіл Великозалісся, Кисилівка, Малозалісся Віра Михайлівна Чистяк; начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Лілія Олексіївна Срібняк; заступник начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Руслана Олексіївна Онуфрієва; представник ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО» Марія Володимирівна Ярова та головний агроном СТзОВ «Гуменецьке» Ульрік Пуансо. Бажали здоров’я, миру, любові та добробуту кожній родині.

Аматори художньої самодіяльності та учні Великозаліської початкової школи зі структурним дошкільним підрозділом дарували односельчанам та гостям гарний настрій.

Не обійшлось на святі без подарунків, якими вшановує жителів села сільська рада, солодких подарунків дітям від СТзОВ «Гуменецьке», а діти, які ідуть у перший клас, одержали у подарунок від ТОВ «ЕНСЕЛКО АГРО» канцелярські набори для першокласника.

Свято завершилося святковою дискотекою.