Свято села Лисогірка (+відео)

Дата: 15.08.2019 16:55

Моя Лисогірка – найкраще село
Працьовиті і добрі в нім люди.
В садах яблуневих сховалось воно,
Нехай знають про нього усюди.

9 серпня в селі Лисогірка відзначили храмове свято Пантелеймона Цілителя та проведено святковий концерт до Дня села.

З вітальним словом до громади села звернулась голова Гуменецької ОТГ Інна Григорівна Абдулкадирова. Від сільської ради кожній сім'ї було вручено святкові подарунки, а солодкі подарунки діти отримали від представників СТОВ “Гуменецьке”.

Староста села Ціхоцький А.О., вітаючи односельчан з святом, подякував тим людям, які не байдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.

Протягом усього свята аматори художньої самодіяльності дарували односельчанам та гостям святковий настрій. Родзинкою свята були гуморески від Василя Панюса з м. Теребовля, та виступ гурту “Рюкзак десантника”.