1 вересня – 80-ті роковини початку Другої світової війни

Дата: 02.09.2019 10:11

1 вересня 1939 року фашистські війська вторглися в Польщу – це стало початком Другої світової війни, яка тривала аж до 2 вересня 1945 року. Жертвами наймасштабнішого військового конфлікту стали від 50 до 80 мільйонів людей, як військових, так і цивільних.

Працівники культури, художній керівник Людмила Крижановська та бібліотекар Аліна Савенко підготували тематичну полицю "Так починалась війна", на якій представлені книги, тематика яких присвячена Другій світовій війні. На їх сторінках описуються не лише історичні факти, а й розповідається про подвиги наших дідів та прадідів, про кохання, дружбу, надію, горе, смерть, радість, показується, якою була ця війна та яку ціну за неї довелося заплатити,а також поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам.