Новини освіти та культури

Свято села Лисогірка (+відео)

Моя Лисогірка – найкраще село Працьовиті і добрі в нім люди. В садах яблуневих сховалось воно, Нехай знають про нього усюди.

16:55:21 15.08.2019

Оголошення

22 травня 2019 року розпорядженням Кабінету Міністрів України №355 було затверджено план заходів щодо реалізації Концепції реформування системи забезпечення населення культурними послугами, яким визначено заходи для реалізації завдань Концепції, строки їх реалізації, відповідних виконавців та індикатори виконання за кожним із заходів.

14:52:05 19.07.2019

Івана Купала 2019 (+відео)

Біля річки палали багаття, А навколо святкових вогнів Хороводи водили дівчат І співали Купальські пісні.

21:53:49 08.07.2019

Запрошення на Івана Купала

Запрошуємо усіх бажаючих на народні гуляння на Івана Купала, які відбудуться 06.07.2019 у с.Голосків на березі річки Смотрич о 16:00

13:56:04 01.07.2019

Святкування Дня Конституції та Дня молоді (+відео)

23 роки тому Кон­ституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг держав­ності, демократії і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права та захист свобод людини – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьо­годення українського соціуму. Ос­новний Закон, що гарантує права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно утвердив незалежність нової європейської держави.

15:31:41 28.06.2019

У Вербці відбувся конкурс до Дня рибальства (+відео)

Чудового літнього червневого ранку біля ставка у с.Вербка до Всесвітнього дня рибальства зібралися любителі порибалити, серед яких були і чоловіки, і жінки, і діти. Захоплююче видовище спостерігали багато вболівальників, адже День рибака святкували на конкурсній основі. Кожен учасник, а їх було 45 чоловік, з нетерпінням і радістю клав у відро спійману рибку з надією на перемогу.

14:22:52 25.06.2019

Туристичний вікенд у Нігині (+відео)

Останніми роками спостерігається зростання інтересу громади до туристичного краєзнавства. Адже краєзнавство і туризм завжди стояли поруч і поєднувались однією спільною метою – пізнавати навколишній світ, рідний край, свою маленьку батьківщину. Тому 21 червня відбулося відкриття циклу заходів, присвячених популяризації історичних та туристичних місць Гуменецької об'єднаної громади “Туристична Гуменеччина – шлях до вражень”.

14:16:24 24.06.2019