Свято села Нігин (+відео)

Дата: 25.09.2019 13:44

Моє рідне село – світ дитинства чарівний,
Де тополі до неба, де безкрая ріка
Кожен спогад про тебе такий неймовірний
Кожна думка про тебе солодка й гірка

«Моє село – моя громадо, душі утіха і розрада», храмове свято Різдва Пресвятої Богородиці, яке стало яскравим дійством святкування Дня села в Нігині 22 вересня 2019 року.

З самого ранку линули мелодії над селом. На урочистості й веселощі завітали жителі з усіх найближчих сіл нашої громади. Люди з’їхались, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе. В цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей, кожен відчув себе частиною великої родини.

Відбулися святковий концерт, святкування ювілею Нігинського закладу загальної середньої освіти, безкоштовне частування українськими традиційними стравами, спортивні змагання.

Отож, залишається побажати громаді села й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.

Свято завершилося святковою дискотекою.

Велика вдячність голові Гуменецької сільської ради Абдулкадировій Інні Григорівні, начальнику відділу освіти, культури, спорту і туризму Срібняк Лілії Олексіївні, заступнику начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Онуфрієвій Руслані Олексіївні, старості села Нігин Сосулі Олександру Миколайовичу, директору ДЮСШ «Лідер» Дорожу Олександру Вікторовичу, організаторам та учасникам свята, всім, хто долучився до підготовки та проведення свята.

відеозапис концерту: