Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 03.10.2019 16:29

Кажімо більше ніжних слів
Знайомим, друзям і коханим.
Нехай комусь тепліше стане
Від зливи наших почуттів.

Староста села Нігин Сосула Олександр Миколайович, соціальний працівник та працівники культури від імені голови Гуменецької сільської ради Абдулкадирової Інни Григорівни вшанували людей похилого віку. Бажаємо вам здоров'я, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя!

А в Нігинському будинку культури в міжнародний день людей похилого віку та міжнародний день музики ми говорили про найцінніше, вічний людський скарб – доброту, людяність, милосердя. Добро... Усього кілька літер, а як багато вони важать...

Кажімо більше ніжних слів
Знайомим, друзям і коханим.
Нехай комусь тепліше стане
Від зливи наших почуттів.

Нехай тих слів солодкий мед
Чиюсь загоїть рану:
Чи перший біль, чи то останній-
Коли б то знати наперед!

Кажімо більше ніжних слів,
Комусь всміхаймось ненароком.
То не життя людське коротке -
Короткі в нас слова черстві.
Кажімо більше ніжних слів.

Щорічно 1 жовтня з 1991 року відзначається Міжнародний день людей похилого віку. У нашій країні це свято зветься Днем літньої людини. Це свято чисте і світле, свято наших батьків, бабусь і дідусів, день, коли ми віддаємо їм свою любов, шану та вдячність. Часто саме на плечі дідусів та бабусь лягає виховання онуків. Нерідко саме вони замінюють вам тата і маму. Адже ваші батьки на роботі і у них часто просто не вистачає часу, щоб відповісти на всі ваші «чому?», щоб розповісти казочку, заспівати пісеньку, навчити вишивати чи майструвати. От і доводиться звертатися до бабусь та дідусів. А вони — все встигають, на всі запитання відповідають. Любі дідусі та бабусі, спасибі Вам за те, що допомагаєте виховувати своїх онуків, що берете на свої плечі багато наших, батьківських, турбот.

Сьогодні працівники культури с.Абрикосівка Аліна Савенко та Людмила Крижановська провели надвечір'я для наших гостей, де було сказано багато слів вдячності, а також поспівали пісень і провели різні вікторини.
Хай бог охороняє вас від злого,
Хай світить сонце і колосяться жита,
Щоб були ви щасливі і здорові
На многії-многії літа!

Шана Вам і повага шановні люди похилого віку!

Живіть як найдовше
Здоров'ям пишайтесь
Веселими і мужніми завжди залишайтесь
Бо вся Ваша мудрість, історія ваша
Для нас є повчальна Ви – гордість наша!

Так відбулося вшанування людей похилого віку у селі Пудлівці.