Свято села Голосків (+ 2 відео)

Дата: 24.09.2019 20:36

"Манить рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село..."

Щорічно за традицією на свято Різдва Пресвятої Богородиці 20 та 21 вересня жителі сіл Голосків та Кептинці відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батька. В цей день село, як завжди, радо зустрічає гостей.

День села завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут живе, працює чи просто приїздить у гості.

За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села. Вшановували щирими словами, задушевними піснями.

Свято подарувало усім гарний настрій, а на майбутнє – і чудові спогади про виступи талановитих виконавців.

На завершення святкування влаштували гучну дискотеку.

відеозапис концерту у Голоскові:

відеозапис концерту у Кептинцях (Голосків):