Спортивні події

Голова Гуменецької ОТГ Інна Абдулкадирова отримала почесну відзнаку

Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада активно співпрацює з ВФСТ «Колос», бере участь у змаганнях «Золотий колосок України», «Хто ти, майбутній Олімпієць?», «обласних змаганнях серед сільських голів та старост ОТГ», «Краще спортивне село України».

14:10:33 09.11.2020

Відкритий чемпіонат Хмельницької області з легкоатлетичних метань пам'яті Ф. Мельник та А. Бондарчука

Вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ "Лідер" взяли участь у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з легкоатлетичних метань пам'яті Ф. Мельник та А. Бондарчука, змаганнях зі стрибків у довжину та у бігу на 100 м.

16:06:33 17.10.2020

Спортивні зходи та змагання з тенісу настільного ДЮСШ «Лідер»

1 жовтня 2020 року на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відділенням тенісу настільного ДЮСШ «Лідер» (тренер-викладач Бойко Д.В.) в рамках відзначення Дня працівників освіти були проведені спортивні заходи.

15:02:41 02.10.2020

Активісти села Думанів приєднуються до спорту

Восени 2020 року, з 12 вересня по 30 жовтня, Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти і науки України шістнадцятий рік поспіль проводили Всеукраїнський Олімпійський урок та Всеукраїнський Олімпійський тиждень.

14:47:00 30.09.2020

Легкоатлетичні змагання присвяченні Дню фізичної культури та Дню вчителя

На базі Гуменецького ліцею серед вихованців відділення легкої атлетики ДЮСШ «Лідер» до Дня фізичної культури і спорту та Дня вчителя були проведені змагання зі стрибків у висоту, довжину та метання спису.

14:35:15 28.09.2020

Олімпійський тиждень у Нігинській ЗОШ

В рамках «Олімпійського тижня», присвяченого до Дня фізичної культури, з метою виховання учнів, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, були проведені різноманітні спортивні заходи.

14:22:56 23.09.2020

Олімпійські уроки у Голосківській ЗОШ

7 вересня 2020 року на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменецької ОТГ вчителем фізичної культури Лужняк Жанною Миколаївною та тренером-викладачем ДЮСШ «Лідер» з тенісу настільного Бойко Дмитром Вікторовичем були проведені Олімпійські уроки із елементами спортивних ігор.

16:57:56 07.09.2020