Спортивні змагання відділення волейболу ДЮСШ «Лідер»

Дата: 13.10.2020 16:00

13 жовтня 2020 року на базі Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів з дотриманням карантинних норм та вимог відбулись спортивні змагання серед вихованців ДЮСШ "Лідер" групи початкової підготовки з волейболу.

Головною метою змагань є збільшення інтересу до занять фізичною культурою та спортом.

Був проведений фрагмент інтенсивної розминки, спортивні конкурси на технічну та фізичну підготовку: передачі м'яча двома руками зверху, нижня пряма подача та човниковий біг. Для юних спортсменок це були перші маленькі випробування.

У конкурсі передачі м'яча двома руками зверху перше місце посіла Нікітіна Марія, друге - Базь Софія, третє - Войцехівська Олександра.

Нижні прямі подачі краще за всіх виконала Базь Софія, друге місце - Войцехівська Олександра, третє - Ковальська Орися.

У човниковому бігу переможницею стала Куценко Дана, друге місце посіла Бодик Олена, третє - Сільвеструк Анастасія.

У загальному заліку перше місце посіла Базь Софія, друге місце - Нікітіна Марія, третє - Куценко Дана.

Переможці та призери змагань були нагороджені першими у своєму житті спортивними грамотами та медалями.