Голова Гуменецької ОТГ Інна Абдулкадирова отримала почесну відзнаку

Дата: 09.11.2020 14:10

Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада активно співпрацює з ВФСТ «Колос», бере участь у змаганнях «Золотий колосок України», «Хто ти, майбутній Олімпієць?», «обласних змаганнях серед сільських голів та старост ОТГ», «Краще спортивне село України».

Голова Гуменецької ОТГ Інна Абдулкадирова отримала почесну відзнаку — медаль Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» України».

Начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Гуменецької сільської ради Срібняк Лілія Олексіївна до Дня працівника освіти була нагороджена ювілейною медаллю  Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос".

Відзнаку також отримав директор ДЮСШ «Лідер» Олександр Дорож.

Нагороди вручив голова обласної організації ФСТ «Колос» Володимир Повх.

Усіх вітаємо з нагородами, бажаємо невичерпної енергії, оптимізму та великих перемог у професійній діяльності.