Олімпійські уроки у Голосківській ЗОШ

Дата: 07.09.2020 16:57

7 вересня 2020 року на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гуменецької ОТГ вчителем фізичної культури Лужняк Жанною Миколаївною та тренером-викладачем ДЮСШ «Лідер» з тенісу настільного Бойко Дмитром Вікторовичем були проведені Олімпійські уроки із елементами спортивних ігор.

Учні змагались у водному волейболі, де у парах за допомогою рушників перекидали кульку з водою через сітку, навчались техніці ловіння та запуску фризбі, намагались утримати волан у бадмінтоні, але з нестандартними ракетками, познайомились із петанком (дві команди по черзі направляють м'яч ближче до кошонету (кулька, що позначає центр), спробували проявити витримку та рівновагу у настільній грі "Дженга", швидкість реакції проявляли у грі "Клац-Клац", шукали однакові предмети у грі "Доббль", намагались зметикувати у конкурсі та повторити комбінації у ланцюжку відбитків (прострибати за правильними слідами) та навіть грали у мінінастільний теніс, де розмір поверхні значно був зменшеним і потрібно було швидко призвичаїтись та відчути політ м'яча. Також діти познайомились із різноманітними вправами на влучність, спритність, уважність та координацію.

Усі учні отримали сертифікати учасників Олімпійського уроку, а найактивніші – олімпійську атрибутику та інформаційно-пізнавальну літературу.