Олімпійський тиждень у Думанівському НВК

Дата: 23.09.2020 14:18

З 16 по 23 вересня 2020 року в Думанівському НВК проходили спортивні заходи присвячені Олімпійському тижню.

Головним завданням заходів є виховання в учнів любові до занять спортом, формуванню навичок здорового способу життя, розвитку фізичних якостей засобами фізичної культури.

Найактивніші учні школи мали можливість проявити свої сили у таких видах: перетягуванні каната, армреслінгу, проведено турнір з футболу та волейболу. Також усі бажаючі мали можливість проявити свої якості у бігу на витривалість до 3 км. Новинкою для  учнів  2 класу  були  стрибки на нейроскакалці, але усі швидко опанували техніку стрибка, який розвиває координацію ніг, концентрацію уваги, точність рухів, вестибулярний апарат.

Найактивніші учні були відзначені грамотами та солодкими призами.

Директор Віталій Свідер, вчитель фізичної культури Юлія Бучковська