Активісти села Думанів приєднуються до спорту

Дата: 30.09.2020 14:47

Восени 2020 року, з 12 вересня по 30 жовтня, Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством молоді та спорту України та Міністерством освіти і науки України шістнадцятий рік поспіль проводили Всеукраїнський Олімпійський урок та Всеукраїнський Олімпійський тиждень.

У цьому році ці заходи відбулися в рамках Європейського тижня спорту, національним координатором якого виступає НОК України, під егідою Європейської комісії та під девізом «#ВеАсtive».

Заходи проводились за участю дітей та молоді, їх батьків, видатних спортсменів, ветеранів спорту, тренерів, представників спортивної громадськості. Основним завданням є залучення дітей та молоді до активного способу життя, рухової активності, долучення їх до цінностей олімпійського руху.