Спортивні зходи та змагання з тенісу настільного ДЮСШ «Лідер»

Дата: 02.10.2020 15:02

1 жовтня 2020 року на базі Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів відділенням тенісу настільного ДЮСШ «Лідер» (тренер-викладач Бойко Д.В.) в рамках відзначення Дня працівників освіти були проведені спортивні заходи.

Молодша група початкової підготовки (3-4 клас) змагались у п'ятиборстві:

- набивання форхендом (відкритою стороною ракетки);

- набивання бекхендом (закритою стороною ракетки);

- набивання зі зміною сторін;

- набивання від стінки (гра зі стінкою);

- накат форхендом.

Серед учнів 3 класу І місце - Микола Харчук, ІІ місце - Артем Чуйков, ІІІ місце - Ілля  Григораш.

Серед учнів 4 класу: І місце - Даніл Сорока, ІІ місце - Дар'я Шушкова, ІІІ місце - Крістіна Уриш.

У групі базової підготовки були проведені вправи із набивання: у вузькому колі рухалась навколо осі та поперемінно набивавши м'ячик, а також у русі долали змійку через фішки із набиванням, розіграли змагання за коловою системою за типом пінг-понгу (ракетки без спеціальних накладок на зменшених нестандартних столах).

Усі перемоги здобув Борис Березніцький. Решта учасників набрала однакову кількість очок по дві перемоги та три поразки, за додатковим показником (різниця виграшних та програшних очок) срібна нагорода дісталась Денису Дволінському, а на третю сходинку п'єдесталу піднвяся Андрій Орлянський.

В конкурсі на вправність із нейроскакалкою найкраще впорались Аріна Гой, Максим Подшивалов та Анна Шушкевич.

Усі учасники спортивного свята були нагороджені грамотами та заохочувальними призами: розмальовками, спортивно-пізнавальними посібниками, м'ячами для настільного тенісу, а призери та переможці конкурсів та змагань отримали медалі.

Нагороджували учасників змагань заступник директора Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сухарська Ірина Борисівна та тренер-викладач ДЮСШ «Лідер» з тенісу  настільного Бойко Дмитро Вікторович.

Змагання серед групи початкової підготовки №2 заплановані на понеділок. Буде догравання за столом зменшених розмірів, ракетками за типом пінг-понгу.