Проекти законів щодо децентралізації прийняті за основу

Проект Закону №4742 про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо статусу старости села, селища) прийнятий за основу в першому читанні посилання на проект Закону №4742 на порталі Верховної Ради України Проект Закону №4676 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов зміни меж районів у процесі добровільного об'єднання територіальних громад прийнятий за основу в першому читанні посилання на проект Закону №4676 на порталі Верховної Ради України

09:49 13.09.2016

Робочий візит голови Хмельницької ОДА

07 вересня 2016 року з робочим візитом Гуменецьку громаду відвідав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Корнійчук Олександр Олександрович.

20:36 07.09.2016

Громади Хмельниччини діляться досвідом

На урочистому відкритті спортивного майданчика серед запрошених гостей також були присутні голови об'єднаних територіальних громад Хмельниччини.

13:13 15.08.2016

Відкриття спортивного майданчика

12 серпня 2016 року у житті Гуменецької сільської ради відбулася важлива подія – урочисте відкриття футбольного міні-стадіону із штучним покриттям в селі Гуменці.

11:17 12.08.2016

Гуменці діляться досвідом з Вінничиною

Завдяки інтернету та телебаченню про Гуменецьку громаду чули в різних куточках нашої країни. 08 серпня 2016 року Гуменеччина приймала гостей з Вінничини, які хотять об'єднатися в громади, але ще вагаються.

08:29 09.08.2016