7 грудня, с.Думанів

7 грудня, в День місцевого самоврядування, староста с.Думанів Бельзак С.Б. разом з

14:47 10.12.2016

Семінар вчителів хімії навчальних закладів Гуменецької громади

5 грудня на базі Сахкамінської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів пройшов семінар вчителів хімії навчальних закладів Гуменецької сільської ради на тему: „Особливості впровадження компетентісного підходу при викладанні хімії”.

14:36 10.12.2016

Стоп насильству

1 грудня у бібліотеці с.Слобідка-Гуменецька відбулася інформаційна година на тему "Стоп насильству".

14:18 10.12.2016

Світ дитинства

27 листопада працівники клуба с.Слобідка-Гуменецька поринули у світ дитинства.

10:31 30.11.2016

Семінар вчителів інформатики

25 листопада 2016 року на базі Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів інформатики навчальних закладів Гуменецької сільської ради „Нові інтернет-технології – шляхи підвищення ефективності уроку”.

11:57 29.11.2016

Оголошення про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення

Відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради у відповідності до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про оренду комунального майна Гуменецької об’єднаної територіальної громади, затвердженого рішенням 8 сесії VІІ скликання № 6 від 13.05.2016, оголошує про намір передати в оренду частину нежитлового приміщення, що знаходяться в оперативному управлінні відділу, а саме:

08:34 25.11.2016