Новини освіти та культури

Храмове свято села Пудлівці (+відео)

27 жовтня в селі Пудлівці відбулося храмове свято «Святої Параскеви». Хочемо висловити щиру подяку нашим підприємцям, які допомогли в організації та проведенні свята, а саме:

10:41:45 31.10.2018

З днем автомобіліста

28 жовтня працівники культури Нігинського сільського будинку культури привітали перевізників сіл Нігин та Думанів з Днем автомобіліста. Нехай Господь береже завжди вас у дорозі!

21:17:18 29.10.2018

Свято осені

Осінь – чудова пора року. Вона збирає щедрі врожаї овочів і фруктів, фарбує листочки в барвисті кольори, запалює багряно-червоні кетяги калини.  26 жовтня у Великозаліському НВК відбулося свято Осені, в якому взяли участь вихованці ДНЗ та учні 2-4 класів.

22:31:21 26.10.2018

День захисника України

у с.Гуменці, с.Лисогірка, с.Слобідка-Гуменецька, с.Нігин (БК та музей), с-щі Сахкамінь, с. Залісся Друге, Голосків та Улянівка, с.Малозалісся, с.Великозалісся (бібліотека та БК), с.Вербка, с.Абрикосівка (садок)

14:59:56 15.10.2018