Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата: 23.11.2018 11:40

З 12 по 16 листопада 2018 року в Нігинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Мета всіх заходів була спрямована на навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання відповідального ставлення до безпеки людини.

14 листопада проведено конкурс малюнків «Безпека дорожнього руху – це життя».

Конкурс на кращого знавця правил поведінки при експлуатації газо- і електроприладів відбувся 15 листопада, переможцями стали учні 6 класу.

13 листопада були проведені відкриті уроки на тему: «Пожежна безпека» у 7 класі і «Правила поведінки в транспорті, на автошляхах і залізниці» у 5 класі.

16 листопада була проведена вікторина між учнями 5-7 класів «Наша безпека у наших руках», показано відеофільми «Ми – пішоходи», «Правила дорожнього руху».