Нігинська "Заграва" перемогла у фестивалі-конкурсі "В обіймах часу"

Дата: 26.11.2018 11:10

24 листопада 2018 року Народний вокальний колектив "Заграва" Нігинського сільського будинку культури Гуменецької сільської ради взяли участь у III Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв "В обіймах часу", який відбувся у місті Київ.

Якість співу оцінювало високоповажне зіркове журі. Серед 103 учасників фестивалю, колектив "Заграва" виборов I місце в номінації "вокал (народний спів)".

Поїздка та участь у фестивалі-конкурсі була здійснена за підтримки сільського голови Абдулкадирової Інни Григорівни, Відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради та старости села Нігин Сосули О.М.

Дякуємо всім за підтримку та віру в перемогу колективу!

Будемо надалі прославляти Гуменецьку ОТГ своїми спільними творчими досягненнями.

Народний вокальний колектив "Заграва"

Переглянути фото відео у Facebook на сторінці Нігинського Клубу