Вітаємо з ювілеєм!
Дата: 21.11.2018 09:39
Кількість переглядів: 959
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/small/nigyn_20181120.jpg) |
20 листопада від імені голови Гуменецької ОТГ Абдулкадирової І.Г. староста села та працівники культури Нігинського СБК привітали жительку села Нігин, Качуляк Марію Йосипівну, з 90-річним ювілеєм.
Висловили вдячність довгожительці за її невтомну працю, виховання дітей та онуків. Побажали їй міцного здоров’я, родинного затишку, шани, радості і турботи від рідних.
|
« повернутися