Насильству – ні!

Дата: 04.12.2018 09:09

Родина – найдорожче, що є у кожного із нас. Це затишок і тепло, любов і повага. На жаль, останнім часом в Україні спостерігається негативна тенденція зростання випадків насилля та жорсткого поводження з дітьми з боку родини.

Все частіше ми дізнаємося про жахливі випадки знущання над дітьми в сім’ях, проявлення над ними насильства та експлуатації. Враховуючи важливість і актуальність проблеми соціального захисту дітей, попередження бездоглядності, жорстокості, насильства в сім’ї, Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування приділяє цим питанням особливу увагу. Працівники Центру проводять різні масові заходи та бесіди. І один із таких заходів пройшов у Гуменецькому будинку культури, де діти намалювали малюнки на тему «Діти проти насильства».