Дата: від до Скинути

Рішення виконавчого комітету Гуменецької сільської ради щодо затвердження дати проведенння громадських слухань

Рішення виконавчого комітету Гуменецької сільськох ради щодо затвердження дати проведенння громадських слухань з метою громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання Нігинського закладу дошкільної освіти «Білочка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області до Нігинської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Нігинську гімназію (з структурними підрозділами: початкова школа та дошкільний підрозділ) Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

08:42 09.01.2024

Інформує ДПС України

••• Важливі показники для фізичних осіб – платників єдиного податку ••• Стартувала кампанія декларування громадянами доходів ••• Заповнення реквізитів платіжної інструкції для коректної ідентифікації платників податків та зборів ••• Маєте питання щодо реєстрації та застосування РРО/ПРРО – зверніться до Контакт-центру ДПС ••• Інтернет-торгівля: отримання розрахункового документу необхідне для захисту прав споживача ••• Щодо використання приватної частини Електронного кабінету ••• З 1 січня вводиться в дію нова форма декларації про майновий стан і доходи

15:39 03.01.2024

Фонд державного майна України повідомляє

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Вінницькій та Хмельницькій областях повідомляє, що через електронну торгову систему – Державне підприємство “ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ” пропонується до продажу об’єкт малої приватизації - єдиний майновий комплекс державного підприємства «Нігинський кар’єр» (Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, с-ще Сахкамінь, вул. Українська, 1А).

12:31 03.01.2024

Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

З 1 січня розпочався новий навчальний рік у системі цивільного захисту, який буде тривати до 30 листопада. Основним Законом України який регламентує організацію цивільного захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій є Кодекс цивільного захисту України, який прийнятий 2 жовтня 2012 року. Однією із задач цивільного захисту є навчання  населення діям у надзвичайних ситуаціях.

12:33 02.01.2024

Інформує Пенсійний фонд України

••• Я – УЧАСНИК БОЙОВИХ ДІЙ. НАРАЗІ ПЕРЕБУВАЮ ЗА КОРДОНОМ. МАЮ БАЖАННЯ ВІДМОВИТИСЯ ВІД ПРИЗНАЧЕНИХ МЕНІ ПІЛЬГ НА СПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ. ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ? ••• ЯК ЗМІНИТЬСЯ РОЗМІР ПЕНСІЙ З 1 СІЧНЯ 2024 РОКУ ••• ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ••• ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ ДОБОРУ НА ЗАЙНЯТТЯ ПОСАД ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

15:32 29.12.2023

Інформує Пенсійний фонд України

••• РОЗПОЧАЛА СВОЮ ТРУДОВУ ДІЯЛЬНІСТЬ У 1994 РОЦІ, АЛЕ ТІЛЬКИ ЗАРАЗ ПОМІТИЛА, ЩО В ТРУДОВІЙ КНИЖЦІ І ДОСІ ЗАЗНАЧЕНЕ МОЄ ДІВОЧЕ ПРІЗВИЩЕ. ХТО І ЯК МОЖЕ ЗМІНИТИ ЗАПИС? ••• У ЯКОМУ РОЗМІРІ МЕНІ ПОТРІБНО СПЛАТИТИ ДОБРОВІЛЬНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ВНЕСОК У СІЧНІ 2024 РОКУ, ЩОБ ДО СТРАХОВОГО СТАЖУ ЗАРАХУВАЛИ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ? ••• ЧИ ЗАРАХУЮТЬ МЕНІ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ НАРАХОВАНІ БАНКОМ ВІДСОТКИ ВІД РОЗМІЩЕНОГО ДЕПОЗИТУ?

09:19 27.12.2023

Всеукраїнське опитування "А ти займаєшся спортом?"

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту. З метою постійного спостереження основних показників рухової активності, визначення рівня залученості до рухової активності та здорового способу життя різних вікових груп та соціальних верств, створення та покращення умов для занять руховою активністю та спортом заплановано проведення моніторингу.

09:59 25.12.2023