Інформує Пенсійний фонд України

••• ЧИ МАЮ Я ПРАВО НА СУБСИДІЮ, ЯКЩО ЩОМІСЯЦЯ СПЛАЧУЮ ДОБРОВІЛЬНИЙ ••• ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД ВРАХОВУЮТЬСЯ ДОХОДИ, ЯКЩО В ЛЮТОМУ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ОФОРМЛЕННЯМ СУБСИДІЇ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО?

13:59 02.02.2024

Кам’янець-Подільська дільнична лікарня ветеринарної медицини інформує

Доводимо до відома власників тварин, що відповідно до вимог  Законодавства України, ідентифікації та реєстрації підлягають усі сільськогосподарські тварини, які перебувають, розводяться або утримуються на території України. Переміщення тварин (купівля/продаж, здача на забій) може здійснюватися лише коли тварина ідентифікована, зареєстрована в Реєстрі та на неї видано паспорт.

16:43 31.01.2024

Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

СТОП ШАХРАЙ! Відповідно до Кримінального кодексу України, шахрайство визначається як заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (ст. 190 КК України).

11:43 30.01.2024

Інформує ДПС України

••• Нова форма декларації про майновий стан і доходи ••• Основні випадки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

15:49 26.01.2024

Звіт післяпроєктного моніторингу планової діяльності АТ "Подільський цемент"

Шановні жителі Гуменецької сільської ради. На виконання частини першої статті 13 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля»  повідомляємо, що громадськість може ознайомитися зі звітом післяпроєктного моніторингу планової діяльності (річний 2023) № 21/01-2021577818/1 АТ «Подільський цемент» у кабінеті №8 Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Центральна, 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області.

08:52 24.01.2024

Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура (оновлено)

••• За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 38-річного жителя Дунаєвеччини в ухиленні від призову на військову службу (ст. 336 КК України). ••• Кам’янець-Подільська окружна прокуратура звернулась з позовом про стягнення надміру сплачених бюджетних коштів

08:05 23.01.2024