Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

За процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції завершено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного з мешканців м. Хмельницького, який порушивши правила дорожнього руху, намагався підкупити поліцейських.

13:04 19.01.2024

Інформує Пенсійний фонд України

••• ЗБИРАЮ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ. НАСКІЛЬКИ ОБОВ’ЯЗКОВО Є ДОВІДКА ПРО ЗАРПЛАТУ ДО 1 ЛИПНЯ 2000 РОКУ? ••• ЧИ БУДЕ ПРОДОВЖЕНО НАРАХУВАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСОБІ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ, ЯКЩО ЗАКІНЧИВСЯ ТЕРМІН ДІЇ ВІДПОВІДНОГО ПОСВІДЧЕННЯ? ••• ЧИ ЗАРАХОВУЄТЬСЯ ДО СЕРЕДНЬОМІСЯЧНОГО СУКУПНОГО ДОХОДУ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ ОТРИМАНА ДОПОМОГА НА ПОХОВАННЯ? ••• ОНЛАЙН НАВЧАННЯ ГУ ПФУ 23.01.2024

08:38 19.01.2024

Протокол засідання робочої групи (17.01.2024, с.Голосків)

Протокол засідання робочої групи по питанні проведення громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання Голосківського закладу дошкільної освіти «Берізка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Пудловецького закладу дошкільної освіти «Журавлик» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області до Голосківської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Голосківську гімназію.

10:25 18.01.2024

Протокол засідання робочої групи (16.01.2024, с.Нігин)

Протокол засідання робочої групи по питанні громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання Нігинського закладу дошкільної освіти «Білочка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області до Нігинської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Нігинську гімназію.

10:22 18.01.2024

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

Громадські слухання з метою громадського обговорення проекту рішення Гуменецької сільської ради «Про реорганізацію шляхом приєднання Нігинського закладу дошкільної освіти «Білочка» Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області до  Нігинської гімназії Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Нігинську гімназію.

13:20 15.01.2024