Свято с.Нігин

Дата: 28.09.2017 13:20

22 вересня 2017 року, після Різдва Пресвятої Богородиці, в Нігинському сільському будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Дню села „Моє село – це серця рідна пристань”.

У святковому концерті взяли участь учні та вчителі Нігинської ЗОШ I-III ступенів, вокальний жіночий колектив „Заграва”. З вітальним словом до жителів села звернулись: заступник голови Гуменецької сільської ради Говоровський В.В., староста с. Нігин Сосула О.М. та отець Євгеній, які побажали здоров’я, добробуту та Божого благословення.

Глядачі отримали задоволення від почутих музичних композицій, театралізованого дійства.

Завершилось свято святковою дискотекою.

Моє село, серпанком оповите

Моє село, серпанком оповите,
До щему наймиліше на землі...
Окрайчик неба у зеленім житі,
Що світиться, мов зірочка, в імлі.
Правічне поле, де медова кашка,
Неначе море сонячне шумить
І вигляда замріяна ромашка,
І волошковий всесвіт жебонить.

Переглянути як працівники Нігинського сільського будинку культури та бібліотекар готували приміщення сільського будинку культури до дня села можете на фото нижче.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Подорож на Кармалюкову гору

Схожі статті про свята сіл, які відмічали на Різдво Пресвятої Богородиці:

Свято села Улянівка (20.09.2017)

Свято с.Кептинці та с.Голосків (20-21.09.2017)