Подорож на Кармалюкову гору

Дата: 28.09.2017 09:19

27 вересня міжнародний день туризму тому ми, працівники Гуменецького сільського будинку культури, організували подорож з клубними та бібліотечними працівниками Гуменецької сільської ради в село Привороття Друге на Кармалюкову гору. Оскільки цього року виповнилось 230 років з дня народження українського Робін Гуда – Устима Кармалюка.

Цікаві факти з життя українського національного героя Устима Кармалюка розповіла директор Гуменецького Будинку культури Тетяна Богданова, продовжила розповідь бібліотекар села Гуменці Неля Гужальська, а про утворення села Привороття Другого та історичні споруди, які колись існували на території села, розповіла бібліотекар села Вербка Валентина Вапнична.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Запобігання небажаної вагітності (контрацепція)