Подорож на Кармалюкову гору

Дата: 28.09.2017 09:19

27 вересня міжнародний день туризму тому ми, працівники Гуменецького сільського будинку культури, організували подорож з клубними та бібліотечними працівниками Гуменецької сільської ради в село Привороття Друге на Кармалюкову гору. Оскільки цього року виповнилось 230 років з дня народження українського Робін Гуда – Устима Кармалюка.

Цікаві факти з життя українського національного героя Устима Кармалюка розповіла директор Гуменецького Будинку культури Тетяна Богданова, продовжила розповідь бібліотекар села Гуменці Неля Гужальська, а про утворення села Привороття Другого та історичні споруди, які колись існували на території села, розповіла бібліотекар села Вербка Валентина Вапнична.

Читати статтю Запобігання небажаної вагітності (контрацепція)