Свято села Улянівка

Дата: 26.09.2017 10:22

20 вересня, у переддень великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, жителі села Улянівка святкували престольний празник і свято села.

Святкування відбулося в сільському клубі. Ведучі свята Дарина Вербицька і Анатолій Сікора, розповідали та декламували вірші про любов до України, до рідного краю. Теплими словами згадали односельчан які виконували і виконують свій синівський обов’язок перед Батьківщиною – на Сході захищають Україну.

Не забули і про працьовитих і шанованих жителів села – найстаршого жителя Сірожа Федора, подружню пару Сьомко Людмилу Йосипівну Віктора Леонтійовича, яка є найстаршою в селі, наймолодшу жительку села – Вікторію, яка народилася у подружжя Стефанцових.

На святі лунали патріотичні і ліричні пісні у виконанні дітей села, а також колективу «Пісенне мереживо» Районного центру культури і мистецтв «Розмай».

Музичний супровід концерту вів Семенишин Ігор.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю День миру