День миру

Дата: 26.09.2017 10:03

День миру у Нігині, Сахкамені, Слобідці-Гуменецькій, Великозаліссі, Колубаївцях, Абрикосівці

Нігинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Хай квітує Україна, хай буде мир на землі!

Мир на землі – це затишок і тиша,
Це сміх дитячий і душі політ,
Коли поет чарівні вірші пише
Про незвичайний, дивовижний світ.

Мир на землі – це росяні світанки,
Краса і творчість, пісня у гаях.
Мир на землі – це вечори і ранки
Із радістю і щастям у серцях.

Мир на землі – це дім і мама, й тато,
Й любові стільки – просто через край!
Це та земля, де щастя є багато
І в кожній хаті – хліба коровай.

Це та земля, де сміх і пісня лине,
А діти йдуть до школи знов і знов.
Й ніколи у боях ніхто не гине,
Бо там господар – щастя і любов.

В Нігинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з’явилася нова традиція святкування Міжнародного Дня миру. Двадцять першого вересня учні та вчителі провели флешмоб «Хай квітує Україна. Хай буде мир на землі!»

В наш час сама ідея миру стає державною політикою. Тільки в мирній державі накопичуються її багатства, розвивається культура, зберігаються духовні цінності. Тільки в державі, де панує мир, спокій, злагода, зміцнюється економіка, зростає добробут людей, з молодого покоління формуються справжні громадяни незалежної держави.

Сахкамінь

Генеральна Асамблея ООН ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.

21 вересня у Сахкамінському клубі був проведений флешмоб: «Хочемо під мирним небом жити»

Хочемо під мирним небом жити,
І радіти, і дружити,
Хочемо, щоб усюди на планеті
Війни зовсім не знали діти!

Слобідка-Гуменецька

У 2017 році Міжнародний День Миру проходить під гаслом «Разом на благо миру: повага, безпека і гідність для всіх».

21 вересня працівники культури разом із старостою с.Слобідка-Гуменецька усіх відвідувачів клуба та бібліотеки зустрічали із символом Голуба.

Великозаліський НВК

Колубаївська ЗОШ І-ІІ ступенів

Щороку в Міжнародний день миру люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.
21 вересня 2017 р. на базі Колубаївської ЗОШ І-ІІ ступенів учнями 8 класу та класним керівником Боль Л.С. було організовано і  проведено виховний захід «Ми за мир!»
Учні приєдналися до святкування Міжнародного дня миру. Кожен з них написав побажання і відправив голуба миру в усі куточки України. Так ми привертаємо увагу всього світу, показуємо, що у важкий час, як ніколи важлива єдність і нехай кожен з нас – крапля в океані, та разом ми зможемо подолати усі негаразди!

Флешмоб до Дня миру Нігинський сільський будинок культури

У Абрикосівському ДНЗ "Перлинка" 21.09.2017 р. маленькі вихованці малювали "Квітку миру", яка символізує радісне та безтурботне дитинство.

Читати статтю Книга шукає друзів (с.Слобідка-Гуменецька)