Свято с.Кептинці та с.Голосків

Дата: 25.09.2017 10:17

20 вересня 2017 року у селі Кептинці та 21 вересня 2017 року у селі Голосків святкували день села та храмове свято Різдво Пресвятої Богородиці, або, як в народі кажуть, Друга Пречиста.

На свято були запрошені всі жителі села. Вже стало гарною традицією відзначати Свято села і цей рік не став винятком. Із щирими привітальними словами до жителів звернувся заступник голови Гуменецької ОТГ Говоровський В.В. та староста Мандзюк Є.І. Впродовж святкового концерту були відзначені жителі села у таких номінаціях: «Наймолодший житель», «Найстарший житель», «Іменинники дня», «Багатодітні матері», «Матері героїні». Глядачі, котрі завітали на свято, мали змогу отримати задоволення від театралізованих дійств, почути вітальні музичні композиції від жіночих колективів та солістів.

Завершилося свято села святковою дискотекою для молоді.

Відео та фото с.Кептинці:

Відео с.Голосків:

Читати статтю Вітаємо з нагородою!