З початку 2021 року в Україні зареєстрували два летальні випадки ботулізму

Ботулізм — це тяжке харчове отруєння, зумовлене споживанням продуктів, що містять ботулотоксини. Нагадаємо, що вживання виготовлених у домашніх умовах консервів, в’яленої, копченої, соленої риби й інших харчових продуктів, куплених у місцях несанкціонованої торгівлі, може призвести до захворювання на ботулізм.

17:02:09 20.07.2021

Стихійна торгівля стає потенційно небезпечною для споживачів

Кам’янець-Подільське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області повідомляє жителів нашого регіону, що стихійна торгівля продуктами харчування є загрозою епідемічного добробуту населення.

09:48:46 19.05.2021

Увага! Заборона весняно-літньої ловлі риби та інших водних біоресурсів!

З метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграціїї і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах встановлено терміни весняно-літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів у водних об’єктах Хмельницької області.

14:07:28 09.04.2021

Профілактика отруєння грибами

Осінь – чудова пора року, яка має багато спокус. Одна з них – збір грибів. Україна належить до країн, де вживання грибів є традиційним, їх найчастіше використовують як приправи до страв.

08:41:57 06.11.2020

Ботулізм

Ботулізм (botulismus, від лат. botulus – ковбаса) – це гостре токсико-інфекційне захворювання, спричинене переважно дією токсину Clostridium botulinum.

08:30:15 06.11.2020

Правила поведінки на воді

Гуменецька сільська рада звертається до всіх мешканців об’єднаної громади з проханням: відпочиваючи на водних об’єктах,  дотримуйтеся заходів безпеки.

16:13:09 15.05.2020

Шановні жителі громади!

Напередодні свята Водохреща варто пам’ятати про дотримання Правил безпеки під час перебування поблизу водних об’єктів та безпосередньо занурення.

12:32:41 16.01.2020