A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

День захисту дітей - 2019 (частина 2)

Дата: 03.06.2019 21:03
Кількість переглядів: 113

30 травня 2019 року у Гуменецькій ОТГ проводились заходи до Дня захисту дітей. У заходах взяли участь заклади загальної середньої освіти Гуменецької ОТГ.

Розпочалось святкування на площі біля будинку культури. Учасників заходів привітали начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Срібняк Лілія Олексіївна та начальник відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю КУ „Гуменецький ТСЦО” Берник Олег Петрович. З музичним вітанням виступили Тетяна Гординчук (учениця Сахкамінської ЗОШ) та Ольга Юрчук.

Учні Гуменецького НВК взяли участь у флешмобі "Ода радості". Після чого відбувся марш-парад та кубок Гуменецької ОТГ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 років народження і молодших. (Нагадуємо: фото і відео цієї частини дивіться тут)

Призерами та переможцями змагань стали:

Біг 60 метрів (дівчата):
1 місце - Старицька Анжеліка (Залісько-2 НВК);
2 місце - Онуфрейко Ірина (Залісько-2 НВК);
3 місце - Хілінська Іванна (Думанівський НВК).

Біг 60 метрів (юнаки):
1 місце - Подшивалов Андрій (Гуменецький НВК);
2 місце - Боровков Іван (Нігинська ЗОШ);
3 місце - Лебедин Артур (Гуменецький НВК).

Стрибки у висоту (дівчата)
1 місце - Старицька Анжеліка (Залісько-2 НВК);
2 місце - Біла Маргарита (Гуменецький НВК);
3 місце - Огороднік Христина (Залісько-2 НВК).

Стрибки у висоту (юнаки):
1 місце - Петренко Михайло (Гуменецький НВК);
2 місце - Грель Валентин (Залісько-2 НВК);
3 місце - Лебедин Артур (Гуменецький НВК).

Стрибки у довжину (дівчата)
1 місце - Онуфрейко Ірина (Залісько-2 НВК);
2 місце - Ільєва Дар'я (Колубаївський НВК);
3 місце - Дорож Валерія (Нігинська ЗОШ).

Стрибки у довжину (юнаки):
1 місце - Онуфрієв Олексій (Нігинська ЗОШ);
2 місце - Подшивалов Андрій (Гуменецький НВК);
3 місце - Ткачук Роман (Голосківська ЗОШ).

Загальнокомандний залік Кубку Гуменецької ОТГ з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2003 року народження і молодше, присвяченого Дню захисту дітей.
1 місце - Залісько-2 НВК (вчитель фізичної культури Лубинецька Катерина Анатоліївна);
2 місце - Гуменецький НВК (вчителі фізичної культури Дубчак Микола Миколайович та Кшемінський Сергій Сергійович);
3 місце - Нігинська ЗОШ (вчитель фізичної культури Куценко Олексій Вікторович)

Призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, а команди кубками відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.



« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора