День захисту дітей - 2019 (частина 1)

Дата: 31.05.2019 17:56

/с.Гуменці (+відео), с.Абрикосівка, с.Слобідка-Гуменецька/
Сьогодні день дитинства – гарне свято
І мирне сонечко згори нам шле привіт.
Пісень і радості, та щастя так багато…
Цей гарний день святкує цілий світ…

30 травня на площі біля Гуменецького сільського будинку культури проведений захід до Дня захисту дітей «А я люблю коли сміються діти», на який зібралися наймолодші спортсмени нашої громади. Ведучі Ольга Юрчук та Олена Рачковська розповіли, що діти – це цвіт Землі, майбутнє нашої країни і кожного з нас, найдорожчий наш скарб, безмежна радість і щастя.

З привітальний словом звернулися начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Лілія Олексіївна Срібняк та начальник відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Гуменецького ТЦСО Олег Петрович Берник.

Музичні вітання подарували Ольга Юрчук, Тетяна Гординчук та учні Гуменецького НВК «ЗОШ I-III ст., гімназія»

Рекомендуємо переглянути (є відео): День захисту дітей - 2019 (частина 2)

Ось ми і дочекались літа,
Перше червня – ваша втіха,
Бо цей день у всьому світі,
Приурочили нашим дітям!

Все навкруги у квітах,
Променів сонця багато –
На планеті Земля наші діти
Відзначають нині свято.

Напередодні Дня захисту дітей бібліотекар Аліна Савенко зустрілася зі своїми маленькими друзями – вихованцями ДНЗ "Перлинка" (с.Абрикосівка) і разом з колективом садочка провели свято "Хай живе дитинство і радіють діти", де було багато різноманітних конкурсів, ігор, танців, розваг.

А школярі, постійні відвідувачі бібліотечного пункту, презентували виставку власних картин, які зараз знаходяться у приміщенні сільського клубу.

День Захисту дітей – яке чудове свято
Усіх дітей землі ми хочемо привітати
Хай світить сонце всім, грайливий м’ячик скаче
Від болю і образ нехай ніхто не плаче.

1 червня у Слобідко-Гуменецькому клубі працівниками культури Кодовбецькою Я.Ю. та Сорокатою І.М. проведено конкурсно-розважальну програму "Країна Чудес". Ігри, танці, флешмоби, пісні, солодкий стіл створили святковий настрій усім присутнім. Також, яскравим сюрпризом для дітей став кольоровий дим, який ще більше розвеселив діток.

відео святкування Дня захисту дітей у с.Гуменці: