Допомога малозабезпеченим та багатодітним

З ініціативи голови Гуменецької сільської ради та за підтримки депутатського корпусу Гуменецької ОТГ, Гуменецьким територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених та багатодітних сімей, які проживають у с. Гуменці, с. Вербка, с. Супрунківці, с. Абрикосівка та с. Колубаївці.

Згідно з результатами актів обстеження була виявлена потреба у забезпеченні ліжками та постільними комплектами такі сім’ї в кількості 24 ліжка та постільних комплектів.

Відділом соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Гуменецького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було проведено доставку ліжок та постільних комплектів у сім’ї, які цього потребували.

На даний час продовжується обстеження матеріально-побутових умов проживання малозабезпечених та багатодітних сімей в інших селах Гуменецької ОТГ. У разі виявлення таких потреб дані сім’ї будуть забезпеченні належним інвентарем.

Читати статтю  Свято села Улянівка