День залізничника

Дата: 06.11.2016 22:38

04 листопада 2016 року народний колектив "Подоляночка" Культурного центру Гуменецької сільської ради від імені сільського голови Абдулкадирової І.Г. та жителів громади привітали працівників лінійної вантажно-пасажирської залізничної станції Гуменці із професійним святом.

На адресу залізничників прозвучало багато гарних українських пісень, привітань та слів вдячності за добросовісну працю. Адже робота залізничника вимагає високої відповідальності і справжнього професіоналізму.

Усім співробітникам галузі працівники культури побажали прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії та професійної удачі.

Начальник залізничної станції Гуменці Сивак Володимир Петрович та всі залізничники щиро дякували за привітання.

Гуменецька об’єднана територіальна громада щиро вітає усіх працівників залізничного транспорту із професійним святом – Днем залізничника. Бажаємо всім працівникам і ветеранам залізниць України, їх рідним і близьким здоров’я, благополуччя і успіхів!