Мультидисциплінарна команда територіального центру 24 травня відвідала село Гуменці

Дата: 24.05.2017 22:19

У середу, 24 травня 2017 року здійснено виїзд  мультидисциплінарної  команди  КУ «Гуменецький ТЦСО» в село Гуменці.

Відвідавши домівки самотніх осіб похилого віку, фахівці установи надали їм необхідні соціальні послуги в комплексі за місцем проживання, а саме: догляд вдома, ремонт приміщення (побілка стелі та стін, фарбування вікон та дверей), ремонт забору, профілактичні послуги та інформаційно-консультативні послуги стосовно можливості отримання пенсіонерами різних видів соціальних послуг у КУ «Гуменецький ТЦСО».

Завідувач відділення соціальної допомоги вдома  А.В. Євстафієва-Худик перевірила роботу соціального робітника. Проведено обстеження матеріально-побутових умов проживання, вивчені потреби та проблемні питання. У результаті перевірки було встановлено, що соціальні послуги соціальний робітник надає вчасно та якісно згідно укладеного договору та індивідуального плану про соціальне обслуговування.

Мультидисциплінарною командою надано 112  послуг,  особам похилого віку та інвалідам.