Прощання з буквариком

Дата: 30.05.2017 22:15

19 травня в учнів 1 класу Гуменецького НВК відбулось свято «Прощання з Букварем» (вчитель Оксана Михайлівна Стефаник).

Час плине швидко. Здається, ще вчора першокласники,  тримаючись за руку батьків, поспішали на перший у своєму житті урок. Навчання учні розпочали з першої книжки – Букваря, який познайомив першокласників з світом літер і звуків, навчив читати.
Минув перший рік навчання. І ось настала мить прощання з Букварем!

На святі зібралися учні, батьки, вчителі, гості. Діти показали казкове театральне дійство, виразно декламували вірші, вміло перевтілювались в різні ролі, вітаючи головного героя – Букварика.
Подякували першачки не лише Букварикові, а й своїм батькам. Це вони ділили їх перші радощі і сльози, коли вчилися читати і писати перші літери, готували святковий одяг, прикрашали зал. В очах вчителя була помітна гордість за дітей, які стали справжніми школярами.

А ще першокласники отримали багато подарунків.

Свято закінчилось, але шлях до знань тільки почався. Бажаємо першокласникам міцного здоров’я, успіхів та наполегливості у навчанні!