Наші учні взяли участь у конкурсі «Найкращий читач Хмельниччини – 2017»

Дата: 01.04.2017 21:54

31 березня Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка зібрала усіх, хто любить книгу та читання, на конкурс «Найкращий читач Хмельниччини – 2017».

55 найерудованіших читачів – переможців другого етапу конкурсу змагалися за звання “Найкращий читач Хмельниччини”.

У конкурсі також прийняли участь користувачі бібліотек Гуменецької сільської ради:

Белих Єлизавета – читачка Гуменецької Публічної бібліотеки (учениця 7 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія») та Домбровська Руслана – читачка бібліотеки с. Думанів (учениця 6 класу Думанівського НВК).

Діти виконували  тестові завдання, брали участь в інтерактивних вікторинах та інтелектуальних змаганнях. Вони цікаво та творчо презентували свої улюблені книги.

Cправжнім подарунком для учасників конкурсу стало музичне привітання від  рок-гурту “STANZA”. Розважила присутніх мімічна постановка “Книга” у виконанні театральної студії “Летючий корабель”.

На конкурс завітала голова благодійного фонду “Подих надії нації” Тетяна Юзепчук, яка побажала учасникам успіху, надії та віри у власні сили. Директор бібліотеки Валентина Черноус також привітала учасників конкурсу, побажала не розлучатися з книгою в подальшому житті та впевнено йти до перемоги.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису