Гуменецька громада
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Наші учні взяли участь у конкурсі «Найкращий читач Хмельниччини – 2017»

31 березня Хмельницька обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка зібрала усіх, хто любить книгу та читання, на конкурс «Найкращий читач Хмельниччини – 2017».

55 найерудованіших читачів – переможців другого етапу конкурсу змагалися за звання “Найкращий читач Хмельниччини”.

У конкурсі також прийняли участь користувачі бібліотек Гуменецької сільської ради:

Белих Єлизавета – читачка Гуменецької Публічної бібліотеки (учениця 7 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія») та Домбровська Руслана – читачка бібліотеки с. Думанів (учениця 6 класу Думанівського НВК).

Діти виконували  тестові завдання, брали участь в інтерактивних вікторинах та інтелектуальних змаганнях. Вони цікаво та творчо презентували свої улюблені книги.

Cправжнім подарунком для учасників конкурсу стало музичне привітання від  рок-гурту “STANZA”. Розважила присутніх мімічна постановка “Книга” у виконанні театральної студії “Летючий корабель”.

На конкурс завітала голова благодійного фонду “Подих надії нації” Тетяна Юзепчук, яка побажала учасникам успіху, надії та віри у власні сили. Директор бібліотеки Валентина Черноус також привітала учасників конкурсу, побажала не розлучатися з книгою в подальшому житті та впевнено йти до перемоги.

  « повернутися до списку новин