Фестиваль колядок та щедрівок в Гуменецькій громаді

Дата: 19.01.2018 21:19

В день Хрещення Господнього – третього і завершального великого свята різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан або Водохреща, в Гуменецькій об’єднаній громаді відбувся фестиваль колядок і щедрівок «Від Різдва до Водохреща».

Свої унікальні колядки та щедрівки, традиції та звичаї презентували 14 колективів з сіл громади.

Програма фестивалю розпочалася із спільної родинної колядки всіх колективів, які святковою ходою пройшли по центральній вулиці села Гуменці. Площа біля будинку культури тематично була оформлена під традиційну українську хатину, в якій гостинно зустріли гостей місцеві господарі.

Від імені сільського голови Абдулкадирової І.Г. жителів громади щиро привітав начальник загального відділу Валяровський Михайло Вікторович, який побажав всім присутнім миру, доброти, чесності і справедливості. Нехай чудо живе у всіх серцях і дарує всім світлу надію на прекрасне майбутнє. Міцного здоров’я, внутрішнього тепла, яке зігріває душу і серце, успіхів у всіх починаннях. Нехай у цей світлий день всіх оточують рідні, улюблені і близькі люди. А домівки наповнюються радістю, сміхом і позитивом.

Свої вітання Михайло Вікторович продовжив приємною для всієї громади подією – вручив посвідчення про присвоєнням почесного звання «зразковий» ансамблю народних інструментів «Вербівчани» Вербецького сільського клубу, звання «народний аматорський» – фольклорному колективу «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури та вокальному гурту «Мальви» Пудловецького сільського будинку культури.

Продовжили виступ найменші – вихованці дошкільного навчального закладу «Дивограй», які не тільки у віршованій формі привітали всіх присутніх з Різдвяними святами, а й порадували гостей гарною колядкою.

Під час святкової програми гармонійно лунали колективні і сольні колядки та щедрівки колективів з кожного села громади. Очолювали свої колективи старости сіл. Разом віншували, колядували та щедрували сільські депутати, активи сіл, працівники культури та аматори сіл. А між виступами всі колективи громади, взявшись за руки, зливались в один великий родинний хоровод.

Дружня Гуменецька об’єднана громада щиро вітає всіх українців із Хрещенням Господнім!

Дякує керівництву громади, старостам, організаторам свята – всім працівникам культури та аматорським колективам громади за веселе, колоритне та незабутнє свято.

У великий день Хрещення Господнього бажаємо всім очиститися святою водою і залишатися чистими душею, здоровими, сильними духом і вірою. Будьте щасливі і кохані!

Христос Хрещається! В ріці Йордані!

Читати статтю Семінар „Майбутнє України”