Семінар „Майбутнє України”

Дата: 19.01.2018 13:11

18 січня 2018 року в сесійній залі Гуменецької сільської ради відбулася конференція на тему: „Майбутнє України”.

В конференції прийняли участь начальник відділу освіти, культури спорту і туризму Лілія Олексіївна Срібняк; фахівець із соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Медвецька Ольга Вікторівна; директор ЦДЮТ Соколовський Віталій Вікторович та лідери учнівського самоврядування.

Останні презентували своє бачення майбутнього України, дали свою оцінку процесам, які проходять сьогодні. Спікери озвучили свої пропозиції та ідеї щодо вдосконалення системи освіти, та мали змогу задати запитання після кожного виступу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю В гостях у Шарля Перро (с.Голосків)