Відбувся І етап фестивалю читців «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

Дата: 20.02.2018 20:40

20 лютого 2018 року ЦДЮТ Гуменецької сільської ради провів І етап обласного фестивалю читців, присвяченого Шевченківським дням «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській!»

Фестиваль читців проводиться серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти, з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, сприяння популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, розвиток дитячої та юнацької виконавської майстерності, патріотичного виховання молоді засобами творчої спадщини Т.Г. Шевченка.

В конкурсі прийняли участь учні закладів середньої освіти та вихованці ЦДЮТ Гуменецької сільської ради.

Конкурсна програма відбулася у 2-х вікових категоріях. Кожен учасник презентував уривок з улюбленого твору Т.Г. Шевченка.

Переможці І етапу:

- Белих Єлизавета Олександрівна, учениця Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія», керівник учасника Гужальська Віта Миколаївна;

- Романюк Богдана Іванівна, учениця Сахкамінської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник учасника Ляховецька Наталія Михайлівна.

Переможці І етапу 02 березня 2018 року будуть захищати честь громади у м.Хмельницькому.

Читати статтю Вшанування героїв Небесної сотні