День боротьби з торгівлею людьми

Дата: 20.10.2017 18:22

18 жовтня 2007 року за ініціативи Європейського Парламенту започаткований День боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо – жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства. В усіх областях України в ці дні проводиться інформаційна кампанія з питань протидії торгівлі людьми.

Тому 19 жовтня 2017 року до «Європейського дня боротьби з торгівлею людьми» працівники відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» завітали до Голосківської загальноосвітньої школи I-III ступенів для доведення відповідної інформації учням 9-11 класів.

Під час заходу проведено анкетування та роздано інформаційно-просвітницький матеріал, продемонстровано документальний фільм щодо протидії торгівлі людьми.

Як результат підведення підсумку, учні усвідомили актуальність означеної проблеми та зробили відповідні висновки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Вчимося любити книгу змалку (с.Слобідка-Гуменецька)