Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Гуменецька СТГ бронзовий призер всеукраїнських спортивних змагань серед сільських та селищних громад України

Дата: 17.09.2024 13:05
Кількість переглядів: 218

З 11 по 14 вересня 2024 року у селищі Ворохта Івано-Франківської області проходили фінальні спортивні змагання серед команд сільських та селищних громад України. Захід відбувся за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного олімпійського комітету, Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" та Всеукраїнської асоціації об'єднаних територіальних громад.

У змаганнях взяли участь команди з 17 областей країни, загалом майже 300 спортсменів, які змагалися у тенісі настільному, дартсі, гирьовому спорті, шахах і шашках та на вибір у футзалі або волейболі.

Спортсмени Гуменецької ТГ взяли участь в усіх видах спорту та показали наступні результати:

· футзал ІІ місце;

· шашки - 4 місце;

· теніс настільний - 4 місце;

· шахи - 7 місце;

· дартс - 11 місце;

· гирьовий спорт - 16 місце.

У загальнокомандному заліку спортсмени Гуменецької ТГ посіли третє місце та вибороли право захищати честь Хмельницької області у І Всеукраїнських спортивних іграх.

Вітаємо наших спортсменів із вдалим виступом на всеукраїнських змаганнях. Дякуємо голові громади Абдулкадировій Інні Григорівні за допомогу в організації поїздки, організаторам змагань за чудове свято спорту. Особлива подяка нашим захисникам та захисницям – ЗСУ!