Інформує ДСНС України у Хмельницькій області

Дата: 12.07.2024 13:20

Встановлюєте генератор? А чи знаєте, як зробити це правильно та безпечно?

В Україні діють графіки відключення світла, тож багато людей використовують генератори. А як щодо правил безпеки? Дослухайтеся до порад наших помічників – дружини юних рятувальників-пожежних зі Старокостянтинова «Маленька перерва» й генеруйте електроенергію безпечно.

Не користуйтеся генератором у вологих або сирих, вогненебезпечних приміщеннях, під дощем, поряд з вибухонебезпечними речовинами, біля відкритих джерел вогню і тліючого горіння.

Забороняється накривати генератор під час роботи.

Не встановлюйте апарат в малогабаритних закритих приміщеннях без належної вентиляції.

Всі роботи обов’язково мають проводитися на відкритому повітрі. Відстань до найближчої поверхні (стіни, вікна тощо) повинна становити не менше 6 метрів.

Будьте відповідальними! Бережіть себе та оточуючих!

Переглянути відео у FB