24 червня 2024 року у м. Тернопіль відбувся фестиваль футболу серед дівчат WU – 9 WU – 11

Дата: 25.06.2024 13:57

У змаганнях взяли участь футбольні команди Металург м. Запоріжжя, ФК Дем’янчука м. Тернопіль, ДЮСШ м. Славута, ДЮСШ №3 м. Хмельницький, ДЮСШ м. Підволочиськ, ФАТ м. Тернопіль, збірні Хмельницької, Івано-Франківської областей, а також команда Гуменецької ТГ «Епіцентр» ДЮСШ «Лідер».

Організаторами змагань є українська асоціація футболу. За регламентом кожна команда мала зіграти по дві гри.

У першій грі наші дівчатка поступились футболісткам ФК Дем’янчука м. Тернопіль, а у другій грі перемогли збірну команду Івано-Франківської області.

Три гравчині нашої команди потрапили в збірну Хмельницької області у старшій віковій категорії. Та провели дві гри з командами ДЮСШ м. Підволочиськ та збірною Івано-Франківської області.

Під час нагородження усі гравчині команди «Епіцентр» ДЮСШ «Лідер» отримали медалі та спортивну форму від асоціації футболу України.

Слід зазначити, що для нашої команди це були перші всеукраїнські змагання.

Бажаємо подальших перемог юним футболісткам та дякуємо ЗСУ за можливість брати участь в таких змаганнях!