IV етап обласних змагань «Шкільні ігри» з Cool Games, бадмінтону та дартсу

Дата: 14.05.2024 12:41

13 травня у Гуменецькому ліцеї відбувся IV обласний етап змагань Шкільні ігри серед учнів 3-4 та 5-6 класів закладів загальної середньої освіти в рамках загальнонаціонального проекту «Пліч-о-пліч зі спортом».

Діти змагались у бадмінтоні, дартсі та активностях Cool Games. Серед учасників змагань були призери та переможці ІІІ етапу.

У підсумку команди закладів загальної середньої освіти Гуменецької ТГ посіли такі місця:

Гуменецький ліцей – І місце у активностях Cool Games 3-4 серед учнів та учениць 3-4 класів та дартсу серед 5-6 класів, а також ІІ місце у змаганнях з дартсу серед 3-4 класів.

Нігинська гімназія – І місце у змаганнях з бадмінтону серед учнів та учениць 3-4 класів.

Призери та переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами.