ВИХОВАНЦІ ДЮСШ «ЛІДЕР» ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З БОРОТЬБИ НА ПОЯСАХ КУРАШ

Дата: 22.04.2024 16:01

20 квітня 2024 року у м. Шепетівка відбувся Чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей з боротьби Кураш. У змаганнях взяли участь вихованці відділення дзюдо ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ТГ, учні та учениці Сахкамінської та Думанівської гімназії.

За результатами змагань призерами та переможцями стали:

Бабійчук Іванна – І місце;

Стецюк Владислав – І місце;

Сінчук Артем – І місце;

Білий Даніїл – ІІ місце;

Ласун Денис – ІІ місце;

Корчак Валерія – ІІ місце;

Тіптюк Дмитро – ІІІ місце.

Готував спортсменів тренер-викладач ДЮСШ «Лідер», вчитель фізичної культури Сахкамінської гімназії Олександр Петруньков.

Вітаємо юних спортсменів, бажаємо подальших успіхів та перемог в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатись, тренуватись та змагатись!