ІІІ етап «Шкільних ігор» в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом»

Дата: 19.02.2024 14:47

16 лютого 2024 року на базі Гуменецького ліцею відбувся ІІІ районний етап «Шкільних ігор» в рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч зі спортом».

Змагання проходили серед учнів 3-4 класів, у яких взяли участь шість закладів загальної середньої освіти:

- Гуменецький ліцей, Гуменецької ТГ;

- Нігинська гімназія, Гуменецької ТГ;

- Староушицький ліцей, Староушицької ТГ;

- Грушківський ліцей, Староушицької ТГ;

- Рудківська гімназія, Смотрицької ТГ;

- Старогутянська гімназія, Смотрицької ТГ.

Змагання проходили у таких видах: спортивні естафети Cool Games, бадмінтон, дартс та доджбол.

За підсумками змагань заклади загальної середньої освіти Гуменецької сільської ради здобули три перших та одне друге місце.

Гуменецький ліцей виборов перше місце у змаганнях з дартсу та друге місце у естафетах «Cool Games».

Нігинська гімназія посіла перше місце у змаганнях з бадмінтону та доджболу.

Учні Гуменецького ліцею та Нігинської гімназії здобули право виступати на IV обласному рівні «Шкільних ігор».

Тож побажаємо юним спортсменам Гуменецької ТГ перемог на обласному рівні.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатись, тренуватись та змагатись.

Слава Україні!