A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Інформує Пенсійний фонд України

Дата: 02.02.2024 13:59
Кількість переглядів: 27

••• ЧИ МАЮ Я ПРАВО НА СУБСИДІЮ, ЯКЩО ЩОМІСЯЦЯ СПЛАЧУЮ ДОБРОВІЛЬНИЙ
••• ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД ВРАХОВУЮТЬСЯ ДОХОДИ, ЯКЩО В ЛЮТОМУ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ОФОРМЛЕННЯМ СУБСИДІЇ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО?


ЧИ МАЮ Я ПРАВО НА СУБСИДІЮ, ЯКЩО ЩОМІСЯЦЯ СПЛАЧУЮ ДОБРОВІЛЬНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ВНЕСОК?

Житлова субсидія призначається, якщо особа сплатила (або сплатили за неї, в тому числі й добровільно) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в розмірі, не меншому ніж мінімальний, протягом кварталу, що передує кварталу перед місяцем звернення за призначенням житлової субсидії або перед місяцем, у якому житлова субсидія призначається без звернення громадянина (пункт 14 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

Тобто, якщо протягом періоду, за який враховуються доходи для призначення житлової субсидії, ви сплачували добровільний внесок у сумі, не меншій ніж мінімальний страховий внесок (у 2023 році – 1 474 грн), ви маєте право на призначення житлової субсидії.

Довідково

Мінімальний страховий внесок – 1 562 грн на місяць з 1 січня 2024 року; 1 760 грн на місяць з 1 квітня 2024 року (сума єдиного внеску визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід)).


ЗА ЯКИЙ ПЕРІОД ВРАХОВУЮТЬСЯ ДОХОДИ, ЯКЩО В ЛЮТОМУ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ОФОРМЛЕННЯМ СУБСИДІЇ НА ТВЕРДЕ ПАЛИВО?

Відповідно до пункту 35 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, житлова субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається, виходячи з розміру доходу осіб за попередній календарний рік.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано